Fusion Speakers Sports XS-F65SPGW, 200W, 6,5", w/ Grey & White Cover, Set
Product Code: 60008
0
All about product
Description
Reviews 0
Questions0
  Availability on request
Shipping & Delivery
Worldwide delivery available.
Shipping cost is calculated individually due to product size and weight.
Request Shipping Quote
Delivery
UPS UPS
DHL DHL
Payment
PayPal PayPal
Description
Technical Specifications:
Dimensions: 177 x 83 mm
Frequency Response: 80 Hz-18 kHz
Maximum Power: 200 W
RMS Power: 50 W
Sensitivity: (1 W / 1 m): 91 dB
Recommended Amplifier Power (RMS): 20-150 W/Ch
Compass-safe Distance: 310 cm
Mounting Diameter Clearance: 135 mm
Mounting Depth Clearance: 67 mm